مقالات

قیمت ایکس باکس ایکس در ایران😀

خرید بازی ایکس باکس ایکس فروشگاه کنسول psxconsole

ایکس باکس ایکس کنسول نسل نهم شرکت ماکروسافت است و همانطور که همگی میدانیم قیمت ها در سایر کشور ها یا واحد شمارش پول متقاوت است. حال به انواع قیمت ایکس باکس در ایران و جهان میپردازیم .

قیمت ایکس باکس ایکس در کل به صورت حدودی :

شرکت تولید ایکس باکس یعنی مایکروسافت کنسول ایکس باکس سری ایکس را با قیمت 499 دلار عرضه کرد و ایکس باکس سری اس را با قیمت 399 دلار روانه بازارها کرده.

حال این قیمت به چه صورت روانه بازار شده؟ با اینکه قیمت ایکس باکس در کل حدود400 دلار عرضه یافت ولی باز هم شاهد تفاوت قیمت بسیار زیاد مابین سایت ها میباشیم.

در کل قیمت ایکس باکس حدوداً در ایران از 1 میلیون الا 10 میلیون ادامه دارد.

تفاوت قیمت ایکس باکس ایکس های موجود

 

 

طبق تحقیقات انجام شده تفاوت قیمت با توجه به قابلیت ها ، حافظه و سایر چیزهایی که شامل کنسول مورد نظر هست انجام میشود. برای مثال چند کنسول را اینجا قرار میدهیم و به علت تفاوت قیمت انها خواهیم پرداخت:

کنسول حاصل از شرکت مایکروسافت ایکس باکس سری اس:

قیمت حدودی کنسول ایکس باکس سری اس تقریبا399 دلار میباشد که در ایران حدود 5 الا ده میلیون روانه بازار شده.

حال میبینیم که Xbox s کنسول با 512 گیگا بایت و قیمت 10 میلیون آماده به فروش است و اما همان کنسول با وجود دسته اضافی و500 گیگا بایت حافظه به همراه قیمت 12 میلیون عرضه شده.

یکی از عامل تغییر قیمت آن دسته اضافی است و شاید حافظه آن هم تاثیر داشته باشد. حال کنسول بعدی که Xbox کنسول ایکس باکس سری ایکس را تحلیل خواهیم کرد،

قیمت کنسول ایکس باکس سری ایکس با 1 ترابایت حافظه حدود 19 میلیون آماده به فروش میباشد.

حال همان کنسول که 2 دسته اضافی همراه خود دارد و حافظه ان همان 1 ترا بایت ایت با قیمت 22 میلیون عرضه یافت. در این حال نتبجه میگیریم قیمت کنسول ها متفاوت است و عامل این تفاوت قابلیت ها یا سایر تغییرات روی ان میباشد.

لیست قیمت ایکس باکس ایکس :

 

ایکس باکس ایکس فروشگاه psxconsole

 

  • ایکس باکس وان اس_1ترابایت_10میلیون
  • ایکس باکس سری ایکس_1ترابایت_17,800میلیون تومان
  • ایکس باکس سری اس_9میلیون
  • ایکس باکس وان ایکس_1ترابایت_12میلیون و 800هزار تومن

هرچند که قیمت کنسول های موجود با قیمت دلار بالا و پایین میشود ولی این قیمت های حدودی است.

برای مشاهده قیمت های بروز تر و بیشتر و خرید سریع و آسان به شما پیشنهاد می کنم به صفحه اصلی سایت ما یعنی psxconsole مراجعه فرمایید.

از کجا بدانیم کنسولی که می‌خریم فیک نباشد؟
در ابتدا توصیه میکنم از مکان های معتبری خریداری نمایید که دوار همچین مشکلی نشوید و خدمت شما عرض میکنم برای کسب اطمینان حاصل از اورجینال بودن کنسول خود چند نکته وجود دارد که رعایت کنید:

دسته= دکمه های نرم یا زیاد خشک، نوشته های کمرنگ ری دکمه ها و چاپ غلط یکی از نشانه های فیک یا حتی دست دوم بودن کنسول یا دسته میباشد.

جعبه=اطلاعات کم روی جعبه یا استفاده از عکس های که واضح نیستند دومین دلیل اثبات کنسول فیک است. البته نوشته هایی که به زبان انگلیسی نیستند (چینی، ژاپنی، کره ای..)هستند هم یکی از نشانه های فیک بودن کنسول میباشد.

دکمه های=جابه جایی دکمه ها، دقت کنید ترکیب جای دکمه ها درست باشد. از کجا بفهمیم سایتی که از ان خریداری میکنیم فیک است؟
در این باره پاسخی وجود ندارد ولی میتوانید از فروشگاه آنلاین کنسول بازی psxconsole و مارکت های معتبر مانند دیجی کالا خریداری نمایید که معتبر بودن ان برای همه اثبات شده است.

ایا خرید دسته دوم کنسول ایکس باکس ایکس درست است؟

 

 

نمیتوان پاسخ دقیقی در این رابطه داد، هر وسیله ای هوشمند مدتی میتواند خوب کارکند و خرید دسته دوم هر وسیله‌ای نه تنها کنسول و ایکس باکس،بدین معناست که مدت کمتری برای شما کار میكند،

در کل خرید وسایل نو دست نخورده و صفر برای همه اشکار است که خیلی بهتر میباشد .

قیمت ایکس باکس نسبت به بقیه کنسول ها چگونه است؟

قیمت ایکس باکس نسبت به بقیه کنسول ها از جمله پی اس 5 و پی اس 4 همه میدانیم قیمت پی اس 5 و پلی استیشن 4 با 499 دلار تقریبا عرضه یافتند ،

و در ایران حدود 5 الا20 میلیون روانه بازار ها شده اند پس اشکار میباشد که ایکس باکس نسبت به بقیه کنسول ها قیمت کمتری دارد.

کدام مدل ایکس باکس ارزان تر است؟
میان انواع ایکس باکس که قیمت ان ها خدمت شما عرض شد، فروش کنسول بازی و البته ایکس باکس قیمتی با تفاوت زیادندارد .

تقریبا همه ایکس باکس ها میان 1 الا 10 میلیون به عرضه یافتند ولی میان همین تفاوت کم که دیده میشود ایکس باکس وان شاید ارزانتر باشد.

پلی استیشن 4 بهتر است یا ایکس باکس؟

پاسخ برای این سوال شابد کمی دشوار باشد، عملکرد هردو فوق العاده است و هرکدام کاربرد خود را دارند، شما برای تهیه این کنسول های گران قیمت در ابتدا نیاز های خود را بسنجید و با توجه به انها یکی از چند کنسول را تهیه کنید.

منظور از هر کنسول کاربرد خودش را دارد چیست؟

هر کنسول کاربرد خودش را دارد، بدین منظور این مطلب را به عرض شما می رسانیم که ممکن است کنسولی دارای حافظه زیاد باشد ولی کنسول دیگر پردازشگر بسیار عالی، اینها باهم متفاوت هستند،

با اینکه هردو دارای پردازشگر و حافظه هستند، قطعا همینطور میباشد.

ولی هر کدام یکی از این دو را بهتر در خود حمل میکند، پس در این مواقع شما میسنجید که به حافظه یا پردازشگر کدام یک بیشتر نیاز دارید؟دو به همین منظور است که میگوییم هر کنسول کاربرد خودش را دارد.

در کل جمع بندی:

جمع بندی کلی و مختصر در رابطه به تمام موضوعاتی که تا به حال به انها پرداخته شد خدمت شما فراهم شده:

تا به حال به انواع قیمت ایکس باکس ایکس و چرا و چگونگی تفوت قیمت ها پرداختیم، و در این راستا خدمت شما عزیزان عرض شد چگونه مانع کلاهبرداری شوید.

و کنسول درستی را انتخاب کنید. و از مارکت های معتبر مانند دیجی کالا و فروشگاه آنلاین کنسول بازی psxconsole خرید کنید .

و در اخر از شما تشکر میکنم که تاکنون با ما همراه بوده اید، امیدوارم از این پس همراه باشید و نظر ها و سوالاتتان را همچنان به ما ارائه فرمایید.

شما عزیزان میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام psxconsole از تخفیفات هفتگی فروشگاه باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *