مقالات

معرفی 10 بازی برتر ps4

10 بازی برتر ps4 که طرفداران زیادی دارد. و جزو پرفروش ترین بازی های ps4 نیز محسوب میشود را میخاهیم در psxconsole به صورت مختصر بیان کنیم.

بازی Farcry6 r2 یکی از 10 بازی برتر ps4

باز فارکری5 یکی از بازی های پرطرفدار است که نسخه جدید مجموعه far cry محسوب میشود که نسخه 6 آن هم منتشر شده است همانطور که از نسخه های قبل مجموعه فارکری مشخص است .

شخصیت اصلی داستان فردی ظالم و مستبد است در نسخه 5 آن این شخصیت جانکارلویک نام دارد.

که شخصیت منفی است که در یک جزیزه فرمانروایی میکند. و میتوان بازی فار کری 5 را جزو 10 بازی برتر ps4 دانست.

داستان بازی Farcry6 r2

این بازی در ایالت مونتانای آمریکا در منطقه ای به نام هوپ کانتی رخ می دهد .

در این منطقه گروهی شبه نظامی با عقاید تندرویی به نام بهشت کنترل این منطقه را در دست دارند که توسط فردی به نام جوزف رهبری می شود که پیروانش او را پدر صدا میزنند.

جوزف بر این باور است که از طرف خداوند انتخاب شده است تا مردم هوپ کانتی را از نابودی برهاند و آنها را هدایت کند.

در این راستا جوزف همراه دو برادر خود به نام جیکوب ملقب به سرباز و جان ملقب به باپتیست و یک خواهر به نام فیث ملقب به سیرن برای جلب اعتماد مردم با جوزف همکاری میکنند.

این گروهک تندرو برای حفظ از اعتقادات خود به خشونت های وحشیانه ای هم دست می زنند .

در ادامه بازیکن یا همان گیمر همراه کلانتر به کلیسایی که جوزف در آن مستقر است حمله میکنند تا جوزف را دستگیر کنند اما موفق نمی شوند و شخصیت اصلی داستان از مهلکه جان سالم به در میبرد .

در این میان خانواده جوزف سعی میکنند که هر کدام با روش های خود شما را به جوزف تبدیل کنند .

مثلا جیکوب با مبدل مغزش و جان با دزدیدن و شکنجه دادن شما و فیث هم با تخیلی کردن این کار را انجام میدهند که شما هر کدام را به روش خودشان می کشید و پیروز می شوید .

 

باید به این نکته اشاره کنیم که این بازی در یک فضای تخیلی که کاملا دست گیمر است انجام میشود.

در ادامه پدر یا همان جوزف بعد از شنیدن خبر مرگ تمام اعضای خانواده اش بسیار خشمگین و عصبانی می شود و در همان کلیسایی که اول بازی در آن مستقر بود با شما قرار میگذارد . در این ملاقات جوزف برای شما دو پیشنهاد دارد .

شما می توانید تسلیم شوید و یا اینکه با جوزف وارد یک نبرد خیالی شوید . اگر پیشنهاد اول را بپذیرید شما و افرادتان جان سالم به در می برید ولی شهر هوپ کانتی دوباره به دست جوزف می افتد و شهر را به دست میگیرد.

ولی اگر وارد مبارزه با جوزف شوید وی سطلی پر از توهم را روی شما میریزد و شما باید در ذهن خودتان با جوزف مبارزه کنید و باید پیروز شوید تا بتوانید افراد خود را نجات دهید .

شما اگر مورد دوم را انتخاب کنید و با جوزف وارد جنگ شوید می توانید.

وی را شکست دهید و جوزف را دستگیر کنید در همان لحظه شهاب سنگی به زمین برخورد می کند که شما جوزف را برای انتقال به پناهگاه سوار ماشین می کنید.

که بازهم با توجه به اتفاقاتی که رخ میدهد ماشین به درختی برخورد میکند و در همین حین جوزف موفق به آزادی و همچنین دستگیری شما میشود .

جوزف بعد از اینکه شما را به پناهگاه میبرد به شما پیشنهاد میدهد که انجمن جدیدی به نام NEW EDEN را با هم تشکیل دهید و شما هم قبول میکنید.

بازی far cry5 پرفروش ترین بازی نسل هشتم

این بازی از لحاظ تعداد فروش بهترین عملکرد را در بین بازی های تولید شده توسط شرکت یوبی سافت به مدت سه روز بعد از عرضه به بازار در مارس 2018 را داشته است و به همین دلیل به پرفروش ترین بازی همان ماه تبدیل شد.

 

 

بازی Death’s Door یکی 10 بازی برتر ps4

 

بازی Death’s Door که برای پلتفرم های کنسول شرکت سونی و ماکروسافت یعنی پلی استیشن4 و پلی استیشن5 و همچنین ایکس باکس و Pc به بازار عرضه شده است یکی از هیجان انگیزترین بازیهای سال 2021 محسوب می شود.

داستان بازی راجب دنیای مردگان است که گیمر یا بازیکن در نقش یک کلاغ در بازی حضور دارد و باید روح مردگان رو بعد از مرگ جمع آوری کند .

بازی Death’s Door توانسته نظر مثبت بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند زیرا بازی دارای محیطی چشم نواز و هیجان انگیز است و گیمر در بازی با معماهای گوناگون و متفاوتی روبرو میشود که همین امر جذابیت بازی چند برابر میکند.

 

بازی Miles Morales یکی 10 بازی برتر ps4

بازی Miles Morales یکی از پرطرفدارترین بازی های ps4 محسوب میشود که برای پلی4 و پلی5 به بازار عرضه شده است .

بازی Miles Morales : spider man یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویانه است . این بازی شخصیت معروف اسپایدرمن یعنی پیتر پارکر را کنار گذاشته و Miles Morales را به عنوان شخصیت اصلی بازی معرفی می کند.

Miles Morales مانند پیتر پارکر توسط یک عنکبوت تغییر ژنتیک یافته گاز گرفته میشود و همین امر باعث میشود که توانایی هایش تغییر کند.

اما از آنجایی که Miles Morales نمیتواند از توانایی های خود استفاده کند پیتر پارکر او را آموزش می دهد تا بتواند از توانایی های خود در مقابل خلافکاران استفاده کند .

 

بازی Horizon یکی 10 بازی برتر ps4

 

بازی Horizon یک بازی هیجان انگیز است که در سال 2017 برای پی اس4 به بازار عرضه شده است و همچنان طرفداران زیادی دارد.

داستان بازی Horizon سرگذشت دختری به نام الوی را روایت میکند که ذهنی بسیار پرسشگر دارد و می خواهد بداند که سرگذشت پدر و مادرش چه بوده و چه بلایی سرآنها آمده است و سولات زیادی در ذهن دارد .

الوی با استفاده از وسیله عجیبی که در دوران کودکی خود آن را پیدا کرده و سرگذشت نسل های قبلی را نشان میدهد .

به دنبال جواب سوالاتش می رود که در ادامه بازی با چالش ها و اتفاقات هیجان انگیزی روبرو میشود که این امر هیجان فوق العاده ای به بازی می بخشد.

 

بازی ASSASSIN’S CREED ORIGINS  یا همان اساسینز کرید

 

10 بازی برتر ps4 فروشگاه psxconsole
بازی ASSASSIN’S CREED ORIGINS یک بازی ویدئویی است که سبک آن ماجراجویانه، اکشن و جهان باز (یک مکانیزم بازی است که به طراحی فضا در بازی اشاره دارد ) است .

که توسط شرکت یوبی سافت مونترال توسعه یافته و توسط شرکت یوبی سافت در 27 اکتبر سال 2017 برای پلتفرم های ماکروسافت ویندوز و پلی اسیتشن 4 و ایکس باکس سری اس منتشر شده است.

داستان این بازی در مصر باستان اتفاق می افتد و در بازه زمانی 49 سال قبل از میلاد شکل گرفته که در آن دوران پادشاه بطلمیوس فرعون مصر است . این بازی به شکل یک نفره طراحی شده و شخصیت اصلی آن فردی به نام بایک است .

در بازی ASSASSIN’S CREED ORIGINS  شخصیت اصلی داستان بازی یک عقاب به اسم سنو دارد که دشمنان را شناسایی میکند و به بایک (شخصیت اصلی داستان ) در مبارزه هایش کمک می کند .

در این بازی قابلیت رام کردن حیوانات وحشی و فراخوان حیوانات در زمان نیاز را دارد.همچنین بازیکن بعد از گذراندن مراحل بازی می تواند امتیازات خود را به حد نصاب برساند .

و از سلاح های پیشرفته بازی بهره مند شود با گذراندن مراحل و ماموریت هایی که بازیکن پشت سر می گذارد سطح و پیچیدگی بازی هم تغییر میکند و بالاتر می رود که همین امر موجب هیجان انگیز تر شدن این بازی می شود .

داستان بازی ASSASSIN’S CREED ORIGINS اساسینز کرید

داستان بازی اساسینز کرید به این شکل است که در سال 49 قبل از میلاد پادشاه مصر که بطلمیوس نام دارد و فرعون آن زمان است به همراه پیروانش وارد سیوا (منطقه ای در مصر باستان ) می شوند.

5 نفر از ملازمان فرعون بایک که یک شخصیت قابل احترام در مصر باستان است را به همراه پسر خردسالش که خمو نام دارد را می دزدند و در یک اتاق زیر زمین در معبد آمون زندانی میکنند و از وی میخواهند که بوسیله یک گوی طلایی معبد آمون را باز کند.

بایک که اصلا قادر به این کار نیست و روحش هم از روند ماجرا خبر ندارد نمی تواند خواسته افراد نقاب دار را برآورده کند. ملازمان فرعون بایک را با کشتن پسرش تهدید میکنند.

که در ادامه داستان بازی بر اثر اتفاقی بایک در حین فرار خنجر خود را در سینه خمو فرو میکند و پسرش به قتل میرسد.بایک بعد از کشته شدن پسرش مدتی هوشیاری خود را از دست می دهد.

و همسر بایک راحت تر میتواند داغ دوری فرزند را تحمل کند و به زادگاهش در اسکندریه و نزد پسردایی خود می رود.

اما بایک در صدد انتقام گیری در مصر می مانند و بعد از تحقیقات فروان در رابطه با افراد نقاب دار بعد از یک سال یعنی در سال 48 قبل از میلاد اطلاعاتی در باره رودجک که یکی از اشراف سفاره (منطقه ای بزرگ برای خاکسپاری مردگان در مصر) است.

ملقب به ماهی خوار بدست می آورد.بایک بعد از درگیری با ماهی خوار او را میکشد و بعد از جراحاتی که در نبرد با ماهی خوار برداشته از هوش می رود زنی به اسم نفرتاری او را پیدا میکند و از بایک پرستاری می کند و اور را مداوا میکند .

بایک از اینکه به هوش می آید مسیر خود را به سمت سیوا در پیش میگیرد .

و در همین حین دوست بایک که هپزفا نام دارد به بایک اطلاعاتی در مورد مردم سیوا می دهد که به دست مدآمون ملقل به لک لک تحت فشار هستند تا اطلاعاتی در رابطه با باز شدن معبد آمون بدست آورند.

و بایک تصمیم میگیرد که مردم سیوا را از دست لک لک نجات دهد دست به اقداماتی میزنند .

 

بازی The last guadian

 

بازی بعدی که میخواهیم در psxconsole آن را معرفی کنیم بازی The last guadian است که با عنوان آخرین نگهبان معروف است و طرفداران زیادی دارد که داستان پسربچه ای را روایت میکند.

که در حین بازی با موجود افسانه ای آشنا میشود و بعد از گذراندن مدت زمانی با هم خو میگیرند و با چالشها و اتفاقات جالبی مواجه میشوند.

بازی Call off duty یکی 10 بازی برتر ps4

داستان بازی سربازان آمریکایی را روایت می کند که در جریان ماموریت های حساس و خطرناک اعظام می شوند مثلا مقابله با قاچاق مواد مخدر در کلمبیا.

در نسخه های قبلی بازی کال آف توسعه دهندگان آن موفق شدند علاوه بر اینکه بازی را به صدر اخبار برسانند بلکه پایان بازی را به گونه ای برای یک دنباله فوق العاده کاملا باز گذاشتند .

و همین امر موجب شد که نسخه جدید بازی call of duty با استقبال زیادی مواجه شود و طرفداران آن با اشتیاق فراوان منتظر انتشار جدید بازی باشند.

بازی کال آف در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد که برای مقابله با یک سری حملات و انجام ماموریت های خاص باید نیروهایی ورزیده را آموزش دهند.

برهمین اساس نیروهایی که شرایط سخت آموزشی را با موفقیت پشت سر میگذارند انتخاب و تحت یک گروه سازماندهی میشوند.

برای انجام یک سری از عملیات های سخت و منحصر به فرد مثل متوقف کردن پروژه فونیکس و کسب اطلاعات در رابطه با این پروژه.

شخصیت های اصلی بازی call of duty بر اساس شخصیت های واقعی که در جنگ جهانی دوم حضور پررنگ داشتند طراحی شده است.

مثلا گروهبان آرتور کنیگزلی بر اساس یک سرباز به اسم سیرنی کورنل خلق و طراحی شده است و دیگر شخصیت های اصلی بازی به همین شکل از روی اشخاص و سربازانی که در جنگ جهانی دوم حضور داشتند طراحی شده است .

یک امکانی که برای اولین باز در بازی کال آف مشاهده شد شخصی سازی و ارتقای سلاحی است که بازیکن از آن استفاده میکند و حتی امکان تغییر در ظاهر و ساختار را به بازیکن می دهد.

یکی از ایراداتی که می توان در بازی call of duty به آن اشاره کرد تخریب پذیری بالای بازی است مثلا اگر در اتاقی نارنجک منفجر شود تمام اتاق با جزئیات از بین می رود که شرکت توسعه دهنده به دنبال رفع این ایراد در طراحی خود است

  • سیتسم پیشنهادی برای بازی call of duty
  • سیستم عامل : ویندوز  10 ، 64 بیتی
  • پردازنده : اینتل core i5
  • رم : 8 گیگا بایت
  • کارت گرافیک : AMD
  • حافظه گرافیک 2 گیگا بایت
  • فضای مورد نیاز : 61 گیگا بایت

بازی fifa 22

 

 

شرکت EA در بازی های fifa 22 یکی دیگر از فناوری های خود را رونمایی کرد که آن هم hyper motion است این امکان در بازی فیفا 22 بیش از 4000 انیمیشن جدید را به بازی اضافه کرده است .

تا بازی واقعی تر به نظر برسدو حتی حالت موهای بازیکنان هنگام بازی و حالات بدن بازیکنان را خیلی واقعی تر به تصویر میکشدو حس فوق العاده ای به بازیکن یا همان گیمر هنگام بازی کردن میدهد.

با امکان هایپر موشن بازیکنان هنگام بازی احساسی تر عمل میکنند به گونه ای که بعد از گل زدن یا یک پاس قوی از خود واکنش نشان میدهند که همین امر بازی فیفا 22 را بسیار جذاب کرده است.

و بازی فیفا را از حالت خشک و بی روح نسخه های قبلی کاملا متمایز و متفاوت میکند.

در تحلیل و معرفی بازی فیفا 22 باید به این نکته نیز اشاره کنیم ممکن است هنگام لودینگ بازی با چالش مواجه شوید از آنجایی که گرافیک این بازی بسیار قدرتمند است.

و بیش از 4000 موشن در آن استفاده شده ممکن است هنگام لود بازی کمی چالش برانگیز باشد اما بعد از لود بازی هیچ اختلالی در روند بازی مشاهده نشده است.

و گیمر می تواند به راحتی بازی خود را انجام دهد و از آن لذت ببرد.در بازی fifa 22 تقریبا می توان گفت که خیلی از باگ های نسخه قبلی و نواقص موجود برطرف شده است.

و شما می توانید خیلی راحت باشگاه ، ورزشگاه و تیم خود را با تمام امتیازات در اختیار داشته باشید .

و آن را کاملا شخصی سازی کنید در کل این ویژگی می تواند روند بهتری برای بازی و همچنین حس لذت بخشی را به بازیکن بدهد.

در آخر می توان راجب بازی فیفا 22 اینگونه گفت با توجه به اینکه هنوز نواقص کوچکی در بازی دیده می شود.

اما از طرفی گرافیک فوق العاده قوی ، حالت های متعدد بای با قابلیت شخصی سازی توسط گیمر و همچنین گیم پلی بسیار روان گیمر را به یک دنیای کاملا متفاوت و هیجان انگیز از بازی های ورزشی روبرو میکند .

 

بازی Mirror’s Edge

 

10 بازی برتر ps4 فروشگاه Psxconsole

 

بازی Mirror’s Edge یک بازی هیجان انگیز برای ps4 است که شخصیت اصلی داستان با ورزش پارکوری که انجام میدهد برای علاقه مندان به این ورزش خیلی هیجان انگیز و مهیج است.

داستان بازی دختری به نام فیث کانرز را روایت میکند که عضو یک گروه مردمی به نام دوندگان است که عملیات خود را به صورت مخفیانه انجام میدهند بدون ان که ماموران دولت باخبر شوند .

بازی Mirror’s Edge یک بازی ماجراجویانه و اکشن است که هیجان زیادی به بازی میبخشد.

 

بازی Get Even

 

بازی Get Even قبل از اینکه به بازار عرضه شود با توجه به تیز جذابی که از خود ارائه کرد توقع خیلی از طرفداران را بالا برد داستان این بازی درباره شخصی تبهکار به نام بلاک است.

که حافظه خود را از دست داده است و به همین دلیل وی را به بیمارستان روانی منتقل میکند.

دکتری که در این بیمارستان کار میکند به نام رد تصمیم میگیرد که با توجه به واقیعت مجازی بلاک را درمان کند ولی استفاده از واقعیت مجازی برای درمان بلاک شرطی هم دارد .

وی باید در واقعیت مجازی به دنبال دختربچه ای بگردد که جواب همه سوال های بلاک را میداند .

اما در همین حین چالش های زیادی را باید پست سر بگذارد یکی از این چالش ها شیطانی است که میخواد دختربچه را به قتل برساند تا بلاک نتواند جواب سوالات خود را پیدا کند .

حال که با هم 10 بازی برتر ps4 را بررسی کردیم شما عزیزان میتوانید با کمترین قیمت بازی های مورد نظر خود را از فروشگاه خریداری کنید و با دنبال کردن پیج اینستاگرام psxconsole از تخفیفات هفتگی و جشنواره ها باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *