مقالات

راهنمای خرید ps5 😄

خرید ps5 فروشگاه psxconsole

خرید ps5 را چگونه میتوان با اطمینال انجام داد ؟ در این مقاله قصد داریم در رابطه با خرید پلی استیشن ۵ به شما راهنمایی‌هایی بدهیم و به چند نکته اشاره کنیم.

عرضه این کنسول بازی تقریباً یک سال پیش می باشد و از آن موقع تا به حال طرفداران زیادی داشته است و حالا این سوال مطرح است که چرا وچگونه ؟

ما در نظر داریم که به مسائل زیر در خرید ps5 بپردازیم…

  • نکات مثبت پلی استیشن 5
  • نکات منفی پی اس 5
  • تفاوت پلی ۵ نسبت به پی اس ۴
  • تفاوت ps 5 نسبت به ایکس باکس
  • جمع‌ بندی کلی
  • درآخر چرا پلی استیشن۵؟
  • قیمت پلی۵
  • سوالات متداول
  • جمع‌بندی کلی

 

نکات مثبت در خرید ps5

 

 

پلی استیشن ۵ دارای نکات مثبتی بوده و قطعاً بدین دلیل است که طرفداران زیادی داشته است. نکات مثبت آن قطعاً در ابتدا ظاهرش می‌باشد چرا که در اولین نگاه شکل ظاهری را می بینیم .

ظاهری که با رنگ سفید عرضه شد و در میانه‌های آن مشکی به کار رفته است و چراغ‌هایی با ظرافت کار شده که با رنگ آبی طراحی شده اند.

تا به حال هیچ کنسولی دارای چراغ نبوده و شاید چراغ های آن یکی از نکات قابل توجه برای کاربران خود بوده.

نکته بعدی که می شود به آن اشاره کرد بازی ها هستند که قدرت پردازش بازی و تمامی بازی هایی که برای عرضه شدن قدرت جذب بسیاری داشتند و البته سخت‌افزار این کنسول چیزی است .

که بعد از ظاهر به چشم می خورد و البته که دیدنی نیست و باید به خوبی راجع به آن تحقیق شود.

سخت افزار در ps۵ آنقدر دقیق و با قدرت زیادی ساخته شده و پیشرفت های زیادی داشته که قادر به تحمیل تقریباً تمامی بازی ها می باشد کنسول نسل نهم شرکت سونی قابلیت‌هایی دارد .

که می تواند بازی های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس را با آن اجرا کرد و تنها یک درصد از بازی ها را نمی تواند اجرا کند که آن هم دلایل خودش را دارد .

 

نکات منفی خرید ps5

همانطور که می دانید دارای ابعاد خیلی بزرگ است البته که با ابعاد بزرگ وزن کمی دارد ولی با این حال جابجایی آن نسبتا سخت است و به فضای بزرگی احتیاج دارد.
شاید یکی از نکات منفی آن رنگ باشد ،که با رنگ سفید عرضه شده البته با برچسب می‌توان محتوای آن را با محیط یکسان کرد.

 

تفاوت ps۵ نسبت به ps۴

 

 

گاهی سایر مردم میگویند تفاوت ps۵ و ps۴ چیست ؟ آیا درست است به جای پلی استیشن ۵ کنسول بازی ps۴ بخریم ؟

مزایای خرید ps5 دیجیتال یا ps5 نسخه استاندارد از لحاظ سخت‌افزار خوب، با ظاهر جذاب تقریباً بیان شده ولی نسبت آن به پی اس 4 چیست؟

همانطور که همه میدانند پلی استیشن ۵ به عنوان برادر بزرگتر پی اس ۴ معروف است و نام و نشانی به خود گرفته و دلیل آن شاید پیشرفته بودنش باشد بیایید تفاوت‌ها را راحت تر بیان کنیم:
از لحاظ گرافیک، پردازش و البته تحمیل بازی ها ، پلی استیشن ۵ شاید کمی بهتر باشد و منظور ما دقیقا همین است . هر دو کنسول از لحاظ قیمت و سخت افزار تقریباً برابر هستند ولی پلی استیشن ۵ کمی پیشرفته تر از پی اس ۴ می باشد و البته از لحاظ ظاهری ابعاد آن هم بزرگتر است.

خرید ps5 نسبت به ایکس باکس

ایکس باکس یکی از کنسول های پرطرفدار بوده که ارزش مقایسه کردن با پلی استیشن ۵ را دارد با این حال باز هم می‌گویم پلی استیشن ۵ کنسولی پیشرفته‌تر از ایکس باکس است .

پلی استیشن 5 تا به حال جدیدترین نسل کنسول ها بوده طبیعی است که جدیدترین مدل و پیشرفته ترین ها باشد.

ولی با این حال نمی توان از این موضوع این برداشت را داشت که :« پی اس ۵ برتر از همه است و خرید بقیه کنسول ها بی فایده می باشند»

همانطور که پلی استیشن ۵ قابلیت هایی در حد عالی دارد کنسول ایکس باکس هم عالی است و خرید هر کسی با توجه به خواسته و سرمایه اش انجام میشود.

بنابر این میتوان گفت که کنسول بازی پلی استیشن ۵ پیشرفته است و برادر کوچک آن یعنی پلی استیشن 4 و ایکس باکس هم قابلیت هایی دارند که ارزش و مقایسه کردن با ps۵ را دارند.

خرید بازی پلی استیشن ۵  بعد از خرید ps5  را میتوانید از فروشگاه آنلاین کنسول بازی به راحت ترین روش میباشد شما میتوانید بازی های دلخواهتان را از این فروشگاه PSXCONSOLE تهیه کنید.

جمع بندی کلی در خرید ps5

 

خرید ps5 فروشگاه پی اس ایکس کنسول

 

در این مرحله به نتیجه رسیدیم که پلی استیشن 5پیشرفته ترین کنسول نسل نهمی است که تا به حال بوده ولی کنسولی که می خرید باید با توجه به خواسته هایتان مد نظر بگیرید.

خرید پلی استیشن ۴ و خرید کنسول ایکس باکس همان اندازه که پی اس ۵ عالی است قابلیت‌هایی دارند که جزو رتبه‌های اول کنسول ها قرار گرفتند.

در آخر چرا خرید ps5 ؟

پلی استیشن 5 با توجه به عملکرد و سخت افزار خوبی که دارد کنسول مورد انتخاب بیشتر مردم است .

ولی اگر بخواهیم بحث قیمت آن را پیش بکشیم بهتر است بگویم قیمت آن نسبت به عملکردش فوق العاده مناسب است ولی ممکن است از دید بسیای گران باشد.

قیمت کنسول بازی پی اس 5

خرید پلی استیشن 5 که یکی از دغدغه های این زمان است ولی آیا قیمت مناسبی دارد؟ قیمت پلی استیشن ۵ حدود ۴۹۹ دلار می باشد که در ایران با توجه به نرخ دلار ممکن است .

قیمت آن بالا یا پایین شود ولی آیا قیمت آن نسبت به بقیه کنسول ها هم مناسب است قیمت پلی استیشن ۴ تقریبا کمی پایین تر از قیمت پلی ۵ میباشد.

قیمت پی اس ۵ و ps۴ هر دو با ۳۹۹ الا ۴۹۹ دلار عرضه شدند و تفاوت قیمت ps۴ با ps5 بین 100 دلار است که قیمت آن ها در ایران به طور تقریبی میان ده الا سی میلیون متغییر است.

سوالات متداول

آیا پلی استیشن 5 ارزش خرید را دارد؟

بله خرید پلی استیشن ۵ به خصوص برای گیمرها ارزش بالایی دارد و البته می توانید بقیه کنسول ها را هم تهیه کنید ولی لذت بازی با کنسول نسل نهم شرکت سونی چیزی است که با هر کنسول دیگری قابل مقایسه نیست.

 

عملکرد پلی استیشن ۵ خوب است؟

بله عملکرد پلی استیشن ۵ تقریباً تا به حال بهترین عملکرد را بین کنسول های بازی داشته است.

 

بازی های پلی استیشن ۵ را از کجا تهیه کنیم؟

شما میتوانید برای خرید ps5 و بازی های آن از فروشگاه های معتبر که مجوز های فعالیت در این زمنیه را دارند اقدام کنید مانند فروشگاه پی اس ایکس کنسول .

و همچنین میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام  psxconsole از تخفیفات هفتگی فروشگاه با خبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *