مقالات

پرطرفدارترین بازی ps5 🤠

پرطرفدارترین بازی ps5 فروشگاه psxconsole

پرطرفدارترین بازی ps5 بازی هایی هستند که طرفداران زیادی دارند . ما در این مقاله قصد داریم راجع به بازی های پرطرفدار و معروف بحث کنیم و هر کدام از آنها را جداگانه بررسی کنیم.

این بازی ها از جمله بازی هایی هستند که برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس، اندروید، اپل، مایکروسافت ویندوز، گوگل و .. عرضه شدند .

 

 

این بازیها توسط گیمرها و کاربران پسندیده شدند که امتیاز این بازی ها کمتر از ۶۰ درصد نیست.

برای آشنایی بیشتر با پرطرفدار ترین بازی پلی استیشن 5 می توانید تیزر زیر را ببینید و از دیدن آن لذت ببرید و برای انتخاب بازی مورد نظرتان راحت تر عمل کنید .

یکی از پرطرفدارترین بازی ps5 بازی Spider man

 

پرطرفدارترین بازی ps5

 

بازی ویدیویی اسپایدرمن یا مرد عنکبوتی بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است . این بازی بر اساس یک شخصیت قهرمان به نام مرد عنکبوتی ساخته شده است.

نخستین بار توسط شرکت مارول کامی و در تاریخ ۷ سپتامبر سال ۲۰۱۸ عرضه شده. طراح این بازی ویدیویی جیمز کووپر می باشد و به صورت تک نفره عرضه شده.

قدرت پسندیدن بازی اسپایدرمن توسط کاربران به صورت حدودی ۹۴ درصد می‌باشد. اسپایدرمن داستان مرد قهرمانی می باشد.

که مردمش را نجات می‌دهد . همانطور که می‌دانید یک قهرمان است که اتفاقات گوناگونی را تجربه می کند.

برای تهیه بازی های مورد نظر میتوانید از سایت های معتبر که فروش بازی های ویدیویی دارند اقدام کنید.

یکی از پرطرفدارترین بازی ps5 بازی Horizon forbidden west

 

پرطرفدارترین بازی ps5

 

بازی هورایزن غرب بازی ویدیویی می باشد که سبک آن‌هم نقش آفرینی و اکشن است . این بازی توسط گوریلا گیمز توسعه یافته است و قرار است توسط شرکت سونی اینتراکتیو برای کنسول های پلی استیشن 5 و ps۴ عرضه شود.

طبق گفت های شرکت سونی این بازی در آینده و تاریخ ۲۹ بهمن 1400و 18 فوریه ۲۰۲۲ برای نخستین بار انتشار میابد و البته این بازی در حالت تک نفره است که با ژانر های تیراندازی، سکو بازی، ماجراجویی و نقش آفرین عرضه شده است.

داستان بازی هورایزن غرب راجب جوانی است که در آب به دنبال چرخه آبی می گردد که جان انسان های زیادی را به خطر انداخته و در مسیر با اتفاقات گوناگونی روبرو خواهند شد.

یکی دیگر از پرطرفدارترین بازی ps5 بازی Horizon: gram turismo7

بازی (گرن توریسمو ۷) که یک بازی ویدیویی می باشد .سبک این بازی مسابقه‌ای و بازی ورزشی می باشد توسعه دهنده این بازی پولی فونی دیجیتال و ناشر ان شرکت سونی است .تاریخ دقیق انتشار این بازی ۴ مارس ۲۰۲۲ میباشد.

این بازی در حالت چند نفره قرار دارد و یکی از سرگرمی ها در دورهمی هم به شمار می‌رود در این بازی شما پشت فرمان یک ماشین مسابقه قرار می گیرید.

و هر کدام از دوستان شما یک ماشین در اختیار دارند که با هم مسابقه می دهید سپس می‌بینیم چه کسی برنده خواهید شد؟

بازی Deatnloop

این بازی که با نام حلقه مرگ معروف است توسط شرکت ارکین استودیوز توسعه یافته است. انتشار دهنده بازی حلقه مرگ توسط شرکت بتزداسافت ورکز صورت گرفته است.

این بازی برای پلی استیشن ۵ و مایکروسافت ویندوز عرضه شده. تاریخ دقیق انتشار آن ۱۴ سپتامبر در اواسط سال ۲۰۲۱ می باشد .

این بازی در حالت چند نفره قرار دارد و ژانر آن تیراندازی اول شخص ، اکشن، مبارزه ای، و ماجراجویی می باشد.

قدرت پسندیدن این بازی توسط کاربران و گیمر های عزیز ۸۱ درصد می باشد. این بازی جنگی واکنشی است که با مبارزه تمام می‌شود.

 

بازی Project athia

این بازی فوراسپوکن بازی ویدیویی می باشد که با سبک نقش‌آفرین و اکشن عرضه یافته. در این بازی شرکت اسکوئر انیکس صورت می‌گیرد. تاریخ دقیق انتشار این بازی ویدیویی 24مۀ 2022 می باشد .

که برای کنسول های پلی استیشن 5 و مایکروسافت ویندوز عرضه شده. ژانر این بازی ها در سبک مبارزه ای ،تیراندازی، ماجراجویی، اکشن، نقش آفرینی می باشد .

این بازی به این صورت می باشد که کاراکتر زن و یا مونث با هیولاهاي مبارزه می‌کند.

 

بازی Ghostwire:tokyo

گوست وایر توکیو یک بازی ویدیویی است. سبک این بازی اکشن و ماجراجویی است.

این بازی توسط شرکت تانگو گیر ورکس توسعه یافته. ناشر این بازی بتزدا سافت ورکز می باشد که به گفته آن اکتبر ۲۰۲۲ تاریخ انتشار و بازی است.

این بازی ویدیویی و تک نفره می باشد. که ژانر های آن در سبک‌های نقش‌آفرین ماجراجویی و اکشن است. بازی گوست وایر برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن 5 به بازار عرضه شد است.

این بازی به طرز عجیبی ساخته سازه شده و تقریباً ژانر ترسناکی به خود گرفته. شروع این بازی بدین گونه می باشد که تمامی مردم توکیو به طرز عجیبی ناپدید می‌شوند و روح هایی به شهر حمله می کنند.

در این بازی شما شخصیتی را کنترل خواهیم کرد که دارای قدرت طبیعی می باشد نیروی طبیعی شخصیت آشکار شده و باید در طول بازی با روح ها مبارزه کنید.

در این بازی شما باید راز های مخفی شهر را پیدا کنید و مردم توکیو را نجات دهید.

 

بازی Ratcht clank

بازی راچت و کلنگ یکی از بازی‌های ویدیویی می باشد سبک این بازی سکوبازی تیرانداز سوم شخص می باشد. همچنین این بازی در سبک علمی و تخیلی است و توسط شرکت اینسومنیاک گیمز توسعه یافته .

بازی Ratcht clank توسط شرکت سونی کامپیوتر انترتیمنت انتشار یافته. آخرین انتشار این بازی در سال ۲۰۱۶ بوده. طراحان این بازی برایان الگیر, ماکوری استاکتون و مایکل استوت بوده.

 

بازی Destrugtiom Allstars

بازی Destrugtiom Allstars ویدیویی که با ژانر اکشن عرضه شده است ناشر آن شرک سونی اینتراکتیو انترنتیتمنت است که به گفته آن تاریخ نخستین انتشار آن در سال ۲۰۲۱ و فوریه می باشد .

بازی Destrugtiom Allstars به حالت چند نفره و برای پلی استیشن ۵ عرضه شده به صورت تقریبی ۷۴ درصد از کاربران و گیمرها این بازی را پسندیدند.

با اینکه بازی در پایه چند نفره عرضه شده ولی بخشی برای بازی های تک نفره هم وجود دارد.

بازی Destrugtiom Allstars تقریبا ۱۶ شخصیت متفاوت دارد در این بازی تنوع هایی هم وجود دارد که برخی از ماشین‌ها درون بازی سنگین تر و برخی سبک تر هستند

 

بازی Sackboy a big adventure

سک بوی : یک ماجراجویی بزرگ یک بازی ویدیویی می باشد که توسط ۹۳ درصد از کاربران و گیمر بازان پسندیده شده این بازی در سبک سکمو بازی می باشد و با ژانر های ماجراجویی ،مبارزه ای عرضه شده است.

و توسعه دهنده بازی سک بوی توسط سومو دیجیتال انجام شده و ناشر این بازی سونی می باشد و برای کنسول های پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ عرضه یافته تاریخ انتشار این بازی به گفته سونی ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ میباشد

بازی NBA 2k21

این بازی بیست و دومین بازی ان بی ای 2 کا میباشد که جانشین بازی ان بی ای 2کا 20است. تاریخ اولین انتشار این بازی در سال 2020 می‌باشد. این بازی در حالت چند نفره قرار دارد و برای ps4 ، اندروید، مایکروسافت،xbox و اپل عرضه شده.

 

بازی Call Duty black ops cold war

بازی ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس که یک بازی ویدیویی می باشد. این بازی در سبک و ژانرهای تیراندازی اول شخص عرضه شده ۷۶ درصد از گیمر بازها و کاربران این بازی ویدیویی را پسندیده اند.

طبق گفته الکتیویژن که ناشر این بازی می باشد تاریخ دقیق انتشار این بازی ۱۳ نوامبر در سال ۲۰۲۰ می باشد توسعه دهنده این بازی تری ارک وریون سافتور است .

و برای پلتفرم های پلی 4 وپلی ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان عرضه شده. حالت این بازی چند نفره و ویدیویی می باشد.

این بازی از نگاهی اکشن است و در مکان های متفاوت در معرض مبارزه هاي قرار می گیرید.

 

بازی Vill age resident evil

بازی رزیدنت ایول روستا که بازی ویدیویی می باشد و در سبک ترسناک است .

انتشار دهنده و توسعه دهنده این بازی کپ کام هست این بازی دهمین نسخه اصلی از مجموعه بازی رزیدنت ایول هست تاریخ نخستین و دقیق انتشار این بازی در یک مۀ ۲۰۲۱ می باشد .

طراح این بازی اسیامو هرا است و برای کنسول های ps5 و ps4 و ایکس باکس سری s و ایکس باکس وان ،شرکت مایکروسافت ویندوز و گوگل استادیا عرضه شده است در ضمن ۹۶ درصد از کاربران و گیمرها این بازی را پسندیده اند.

اصل کلام

تا به اینجا به معرفی تمامی بازی‌ها پرطرفدار سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰ پرداختیم این بازی‌ها از نسل نهم و هشتم هستند جدیدترین بازی های پرطرفدار که در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۰ عرضه شدند.

هر کدام از این بازی ها به صورت جداگانه تحلیل شدند در آخر از شما عزیزان تشکر می‌کنم که با من همراه بودید خوشحال می شوم نظر و پیشنهادات خود را راجب به بازیهای جدید با ما درمیان بگذارید.

شما عزیزان میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام psxconsole از تخفیفات هفتگی فروشگاه با خبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *