قیمت بازی های ویدویی با توجه به نرخ ارز میباشد

ارسال محصول از شنبه تا چهارشنبه انجام میشود

خرید بازی Tiny Tina’s Wonderlands برای ps4

توضیحات

بازی Tiny Tina’s Wonderlands در جریان رویداد Summer Game Fest به‌عنوان یک نسخه فرعی از مجموعه Borderlands معرفی شد و رندی پیچفورد، نسخه‌ای فانتزی‌تر از این مجموعه معرفی کرد که شخصیت تاینی تینا حضور پررنگی در آن دارد.

یک نسخه فرعی ارزشمند برای مجموعه Borderlands است که با‌وجود مشکلاتی، کماکان تجربه‌ای سرگرم‌کننده ارائه می‌دهد.

استودیو گیرباکس در سال‌های گذشته، موفق شده که مجموعه Borderlands را تبدیل به اثری مشهور و محبوب در سبک شوتر لوتر کند و طرفداران زیادی را جذب کند.

داستان بازی Tiny Tina’s Wonderlands

 

 

درواقع با محوریت یک بازی رومیزی است که تاینی تینا نقش دانجن مستر آن را بازی می‌کند و قوانین بازی را به دلخواه خود تغییر می‌دهد.

شما هم در نقش کاراکتر اصلی، باید اتفاق‌های این بازی را دنبال کنید و در جهان فانتزی آن، مشغول ماجراجویی باشید. از همان شروع بازی، مشخص است که بازی Tiny Tina’s Wonderlands حال و هوایی به‌مراتب فانتزی‌تر نسبت به نسخه‌های اصلی بوردرلندز را دارد.

حضور موجوداتی از نوع یک تک‌شاخ بامزه گرفته تا Dragon Lord که آنتاگونیست اصلی بازی و جادوگری بسیار قدرتمند است، که این فضای فانتزی را کاملا به‌رخ می‌کشد.

و این موضوع، حتی در طراحی سلاح‌ها و در دسترس بودن مواردی مثل جادو یا سلاح سرد هم به چشم می خورد.

بازی مورد نظر را میتوانید از فروشگاه هایی که فروش بازی ویدیویی دارند اقدام کنید .

وقتی صحبت از داستان می‌شود، نباید خیلی انتظار داستانی پیچیده و عمیق را از بازی داشته باشید و دقیقا مثل نسخه‌های اصلی مجموعه، Tiny Tina’s Wonderlands هم خیلی همه‌چیز را جدی نمی‌گیرد و به همین دلیل هم داستان کلی، انسجام خیلی زیادی ندارد.

اما با وجود این مسئله، دنبال کردن اتفاق‌های بازی Tiny Tina’s Wonderlands تا پایان بازی جذاب باقی می‌ماند و دلیل اصلی این موضوع هم چیزی نیست جز نویسندگی درجه‌یک بازی و اجرای بسیار عالی کاراکتر‌ها.

از ابتدا، متوجه خواهید شد که وقایع این جهان فانتزی، فکر‌شده و بسیار به‌اندازه آمیخته شده و تیم نویسندگان، با ظرافت تمام دیالوگ‌ها را نوشته‌اند.

مکمل این نویسندگی قوی، صداگذاری واقعا بی‌نقص شخصیت‌ها، از تاینی تینا گرفته تا ولنتاین و بقیه NPCهایی است که در جهان بازی ملاقات می‌کنید.

 

همچنین بازگشت جالب و بامزه‌ای به بازی‌های دیگر دارد و به خیلی از آثار مشهور مخصوصا صنعت بازی توجه نکرده و از کاراکتر‌هایی الهام‌گرفته که آنها را در قالب NPC به دنیای خودش آورده و خیلی وقت‌ها، هر طور که خواسته با آنها شوخی کرده است.

ترکیب همه این‌ها، منجر به اثری شده که شاید داستانش بدون انسجام و یکپارچگی درستی باشد، ولی همراه شدن با وقایعش هم شادی بخش است و هم واقعا لذت‌بخش و صداپیشه شخصیت‌های آن هم به قدری درجه‌یک کار کرده‌اند.

که برخی کاراکتر‌ها تا مدت‌ها در ذهن‌ باقی می مانند، مخصوصا شخصیت تاینی تینا با صداپیشگی اشلی برچ.

اما این مفرح بودن و بی‌قید و بندی، البته از نوع مثبت و دوست‌داشتنی‌اش، فقط به محوریت داستان بازی Tiny Tina’s Wonderlands نیست و گیم‌پلی آن هم تجربه‌ای پُر هرج‌و‌مرج و به‌معنای واقعی کلمه سرگرم‌کننده است.

این ویژگی همیشه در بازی‌های Borderlands بوده و در واقع، بازی Tiny Tina’s Wonderlands آن را حتی یک درجه بیشتر هم کرده و دلیلش، فضای فانتزی‌تر بازی و در نتیجه آن، اضافه شدن المان‌ها و تجهیزات جدید به گیم‌پلی است.

در بازی Tiny Tina’s Wonderlands ، علاوه‌بر اینکه به فهرست گسترده‌ای از انواع و اقسام سلاح‌های گرم در دسته‌بندی‌های مختلف از شاتگان گرفته تا مسلسل و غیره دسترسی دارید،

می‌توانید از سلاح‌های سرد هم در مبارزه بهره ببرید شما حتی می توانید از جادو هم استفاده کنید. قابلیت‌های ویژه درجه کاراکتر شما هم به این گزینه‌ها اضافه می‌شوند.

تا همیشه مجموعه‌ای بزرگ از تجهیزات در اختیارتان باشد تا بتوانید با آن‌ها، به هر شکلی که می‌خواهید دشمن، دشمنان و باس‌های بازی شوید. البته که در طرف مقابل، دشمنان هم دست بسته نیستند.

و تنوع بالای تجهیزات آنها، باعث می‌شود تا مدام مخاطب هم مجبور به استفاده از شیوه‌ها و سلاح‌های مختلف شود و مثلا ممکن است یک نوعِ سلاح خاص، دربرابر گروهی از دشمنان بسیار موثر باشد .

اما دربرابر گروهی دیگر موثر نباشد و همین مسئله هم عامل دیگری است تا مدام در حال سوییچ و تعویض بین تجهیزات‌تان باشید و ضرب‌آهنگ تند گیم‌پلی بازی، هرگز از ریتم و هیجان نیفتد.

سیستم لوت بازی، ارزشمند و پرجزییات است و لذت پیدا کردن آیتم‌های جدید‌ و قوی‌ همواره جذاب باقی می‌ماند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در بازی‌های مجموعه Borderlands، لذت لوت و پیدا کردن آیتم‌های جدید در گذر زمان است و بازی Tiny Tina’s Wonderlands هم به شکلی کاملا ایده‌آل این ویژگی را حفظ کرده و عرضه می‌کند.

انواع آیتم‌ها با گشت‌و‌گذار در جهان بازی یا کشتن دشمنان به‌دست می‌آیند و حتی بعد از اینکه بازی را تمام کردید،

محتوای اند گیم آن هم به شکلی است که با ایجاد کردن گزینه‌هایی برای شخصی‌سازی روند بازی، انگیزه زیادی به شما برای تجربه طولانی‌مدت بازی می‌دهد.

این تجربه مخصوصا اگر درکنار دوستان باشد، لذت بخش تر هم خواهد داشت و بازی Tiny Tina’s Wonderlands ، این امکان را ایجاد کرده تا با انتخاب از بین دو حالت موجود برای لوت در بخش Co-Op، مطابق سلیقه خود و هم تیمی‌های خود، آن را تجربه کنید .

و در یک حالت، لوت برای هر شخصی به‌شکل جداگانه است و در حالت دیگر،‌ برعکس این قضیه شکل می گیرد و لوت مشترک خواهید داشت که برای به‌اشتراک‌گذاری آن بین خودتان باید به توافق برسید.

تنها مورد نه‌چندان دلچسب این وسط، سیستم مدیریت Inventory بازی است که در مقابل حجم بالای لوتی که دریافت می‌کنید،

گنجایش بسیار کمی، حتی با وجود آپگرید‌ها، دارد و مدام باید در حال دور انداختن آیتم‌ها یا فروش آنها باشید که کمی بازی را از سرعت به پایین می کشد.

جنبه تأثیرگذار دیگر در بازی Tiny Tina’s Wonderlands ، عناصر نقش آفرین بازی هستند. برخلاف بردرلندز‌ها که شخصیت‌هایی از پیش‌ساخته ای، داشتند،

در تاینی تینا شما می‌توانید کاراکترتان را به شکل دلخواه خود با انتخاب یکی از کلاس‌ها بسازید. اما بازی، شما را حتی به این یک کلاس هم محدود نمی‌کند و پس از گذشت مدتی، می‌توانید کلاس بعدی خودتان را هم انتخاب کنید.

این موضوع باعث شده تا تنوع قدرت‌های ویژه و قابلیت‌های قابل‌ارتقا، بیشتر شود، ارزش تکرار بسیار بالایی هم به بازی بخشیده است.

به طوریکه تجربه بازی با کلاس‌های مختلف و در ادامه ترکیب کلاس‌ها با یکدیگر، گزینه‌های بسیار زیادی برای شخصی‌سازی کاراکتر به بازیکنان می‌دهد.

اما در عین داشتن همه این ویژگی‌های مثبت و ارائه تجربه‌ای کاملا شاد و سرگرم‌کننده، بازی Tiny Tina’s Wonderlands از نطر روند گیم‌پلی کاملا بی‌نقص نیست.

بازی، مأموریت‌های اصلی و فرعی جالبی دارد که خیلی وقت‌ها به‌لطف همان طنزی که قبلا اشاره شد، سناریو‌های جالبی ارائه می‌کند و باس فایت‌های هیجان‌انگیز و موارد دیگر هم لذت تجربه مأموریت‌ها را بالاتر می‌برند.

در بازی، خیلی وقت‌ها به جایی در پیش‌برد مأموریت‌های اصلی می‌رسید که سطح فعلی کاراکتر شما چندین لول پایین‌تر از سطح مأموریت اصلی بعدی است .

و از آنجایی که در اینجور مواقع، تجربه این مراحل واقعا سخت می‌شود، باید سراغ فعالیت‌های جانبی بروید.

ولی این فعالیت‌های جانبی، آنطور که باید تنوع بالایی ندارند. برای درک بهتر،مثلا در نظر بگیرید که برای پیدا کردن قطعات شراین‌ها باید دانجن‌ها را از دشمنان پاک‌سازی کنید.

و دقیقا همین روند پاک‌سازی دانجن، برای چند نوع دیگر از فعالیت‌های جانبی از حمله دشمنان به شما در جهان کلی بازی تا مأموریت‌های دیگر هم تکرار می‌شود.

و به همین دلیل پس از گذشت مدتی، این روند تکراری، خسته‌کننده می‌شود و این فعالیت‌ها، اصلا در حد مأموریت‌های داستان‌دار بازی نیستند.

در ضمن مأموریت‌ها گاهی دچار باگ می‌شوند و اگر بیشتر از یک مأموریت داشته باشید، ممکن است مکان آن‌ها روی نقشه کلی بازی اشتباه نمایش داده شود.

با تمام این ویژگی‌ها و موارد، بازی Tiny Tina’s Wonderlands در یک کلام از نظر گیم‌پلی کلی واقعا سرگرم‌کننده است.

کشتن انواع و اقسام دشمنان بازی، با وجود ضعفی که برای برخی فعالیت‌هااز نوع جانبی اشاره کردیم، هیجان بالایی دارد و سیستم لوت غنی، ویژگی‌های نقش آفرینی به‌اندازه و سناریو‌های جالبی که در مأموریت‌ها شاهد هستیم،

باعث می‌شوند تا در کل شاهد یک تجربه فانتزی واقعا شاد باشیم که می‌توان برای مدت طولانی با آن سرگرم شد و مخصوصا اگر بتوانید همراه‌با دوستان‌ به شکل Co-Op بازی را تجربه کنید، قطعا این لذت بیشتر هم می‌شود.

ساخته جدید استودیو گیرباکس از نظر گرافیکی کیفیت قابل‌قبولی دارد. دنیای بازی به‌ لطف فضای فانتزی که دارد، بسیار زنده و پویا به‌نظر می‌رسد و طراحی دشمنان و کاراکترهای عجیب و غریب بازی هم با کیفیت خوبی صورت گرفته است.

خوشبختانه اجرای بازی از نظر فنی هم حداقل در نسخه پی سی بسیار روان و بدون مشکل پیش میرود و تنها ایراد بازی از این نظر، طول کشیدن لود بافت‌های محیطی در ابتدای ورود به محیط‌های جدید است.

که برای چند ثانیه، همه‌چیز به شکلی بسیار زشت به‌تصویر کشیده می‌شود تا اینکه بافت‌ها لود و این مسئله حل شود.

استودیو گیرباکس در بازی Tiny Tina’s Wonderlands، نقاط قوت مجموعه Borderlands را حفظ کرده و رنگ و لعاب فانتزی هم به بازی بخشیده است.

شخصیت‌های دوست‌داشتنی بازی به‌لطف صداگذاری عالی و داستان نویسی نامبر وان، باعث می‌شوند تا ماجراجویی شما در دلِ یک بازی، پُر از دقایق شاد و بامزه باشد و در حالی که شاهد تجربه‌ای اصطلاحا فان هستیم،

گیم‌پلی Tiny Tina’s Wonderlands حسابی هم پر از جزییات است و با تنوع بالا تجهیزاتی که در اختیار دارید و سیستم لوت ارزشمند آن، باعث شده تا مبارزات بازی، جذابیت بالایی داشته باشد،

حتی اگر شاهد مشکلاتی مثل تکراری شدن روند بعضی فعالیت‌های جانبی بازی باشیم. پس اگر همیشه طرفدار بردرلندرز بوده‌اید یا کلا به بازی‌های شوتر علاقه دارید، Tiny Tina’s Wonderlands به شما پیشنهاد می‌شود.

تا حد خیلی زیادی، همان چیزی است که از یک نسخه فرعی مجموعه Borderlands انتظار می‌رود، تجربه‌ای پر از هرج و مرج،‌ شاد و سرگرم‌کننده. با اینکه داستان بازی فاقد یک انسجام کلی درست است،‌

ولی در جریان مراحل اصلی و فرعی سناریو‌های بامزه و جالبی رخ می‌دهند و این وسط شخصیت‌های دوست‌داشتنی بامزه به‌لطف صداگذاری عالی و دیالوگ‌نویسی درجه‌یک، کاملا ملکه ذهن می‌شوند.

برای با خبر شدن از تخفیفات هفتگی فروشگاه میتوانید پیج اینستاگرام psxconsole را دنبال کنید .

از حیث گیم پلی هم یک تجربه فانتزی‌تر نسبت به Borderlands است و در دسترس بودن تجهیزات بسیار متنوع و سیستم لوت بسیار ارزشمند، باعث شده‌اند تا تجربه بازی چه به‌صورت فردی و چه کنار دوستان، و گروهی،کاملا سرگرم‌کننده باشد،

حتی اگر برخی فعالیت‌های جانبی در گذر زمان کمی تکراری باشد. با این تفاسیر، بازی Tiny Tina’s Wonderlands هم برای طرفداران همیشگی بردرلندز و هم برای علاقه‌مندان شوتر‌های اول‌شخص، بازی ارزشمندی است، و تجربه آن پیشنهاد می‌شود

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خرید بازی Tiny Tina’s Wonderlands برای ps4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shipping & Delivery
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من